Шевченківські дні
Традиційними у нашому закладі стали Шевченківські дні на початку весни. Цього року Великому Кобзареві 210, але його пророче слово підтримує нас теперішніх, як ніколи, даючи сили і надію зберегти нашу свободу.
На уроках української літератури в нашому закладі пройшли Шевченківські читання, вікторини, квести. Вчителі підготували цікаві презентації, кросворди, креативні завдання. Почули і слова з уст поета, створені за допомогою штучного інтелекту.
За найкращі заходи до Шевченківських днів дякуємо Онищенко В.Є., Шевченко О.А., Назаришиній Н.В., Кривій Н.М.(Гаївська філія), Паламарчук С.Г. (Марківська філія).
Звучало Шевченкове слово на театралізованому заході для учнів середніх класів, присвяченому багатству рідної мови, який підготувала та провела зі своїм 7-А класом вчитель-методист Онищенко В.Є. Торкнулися теми ювілею Великого Кобзаря на проведених у ці дні відкритих уроках вчитель музики В.П. Парменова й учитель української мови та літератури Г.В. Голдаєва. На запрошення Одеської академії неперервної освіти до проведення Шевченківських читань-2024 в режимі онлайн долучилися учні 7-Б класу (вч. Топчук М.В.).
Учні 7-9 класів закладу та Марківської філії стали слухачами цікавої розповіді вчителя німецької мови, письменника, співця історії, природи, людей нашого краю Валерія Олександровича Зарічука, який в роки строкової служби відвідав місця, у яких Великий Кобзар перебував під час заслання. Валерій Олександрович розповів, як шанують казахи та киргизи пам'ять про нашого поета, розказав про музей, посаджену Шевченком вербу, розповів про декілька створених Кобзарем у засланні картин. Школа має два чудових фотоальбоми Шевченкових картин, замальовок. Вивчаючи творчість поета, завжди звертаємо увагу на багатогранність його таланту та знайомимо учнів не лише з Шевченком-поетом, але й Шевченком-художником. Цю та іншу літературу презентувала на святковій тематичній виставці бібліотекар закладу І.І. Чорба.